11 WELT - REKRUTACJA

Re: 11 WELT - kącik rekrutacyjny

Postprzez Edelmann » 18 sie 2014, o 22:52

No to ...witamy Panie Goodspeed! Wytrwałości życzyć pozostaje.
Obrazek
Polish Virtual Air Force // 11 WELT-almost ready to retired :D
keep smiling: https://www.youtube.com/watch?v=RHpClGAAvpg
Edelmann
Major PVAF

Postprzez Edelmann » 1 wrz 2014, o 23:31

David123 został oficjalnie wpisany na "listę płac" eskadry na etacie pilota ;-) . Od jutra zaczyna szkolenie kurs A.
Witamy w eskadrze!
Obrazek
Edelmann
Major PVAF

Postprzez Maverickdan » 2 wrz 2014, o 13:52

Dako napisał(a):Obrazek

JOBANY WROT ! :mrgreen:

hehehehehehe
Obrazek
"Polish Virtual Air Force"
Maverickdan
Major PVAF

Postprzez Ali » 2 wrz 2014, o 21:58

Witam ponownie.
Jako iż uporałem się z problemami sprzętowymi (mam nadzieję). Chciałbym się zgłosić w końcu na szkolenie. Niestety problemem może być moja robota a konkretniej 3 zmiany :( Rozumiem że to może być problematyczne zatem już na początku wolę uprzedzić. Proszę o rozpatrzenie mojego wniosku.

Pozdrawiam, Michał
Obrazek
Obrazek
Ali
Podporucznik PVAF

Postprzez Edelmann » 2 wrz 2014, o 23:36

Witam. Jak to wiadomo. Musimy się umówić na małe spotkanie - czyli rozmowę z elementem indoktrynacji stosowanej. Medium dowolne- Gadu gadu, a potem wskoczymy na teamspeaka . Łap mnie na "gadulcu". I bądź w tym wytrwały ;-)
Obrazek
Edelmann
Major PVAF

Postprzez Ali » 3 wrz 2014, o 04:42

W takim razie bacznie będę obserwował Gadulca :-) Do usłyszenia
Obrazek
Obrazek
Ali
Podporucznik PVAF

Postprzez Bober » 8 wrz 2014, o 21:23

Witam Was serdecznie wieczorną porą,
znacie mnie już z tej króciutkiej obecności na Forum, ale w sumie to pora się ładnie przedstawić. Chciałbym dołączyć do Eskadry, latać z Wami, gdyż jakaś część mnie zawsze chciała/chce być pilotem myśliwca. Niestety, życie potoczyło się inaczej i rozminąłem się z Dęblinem z różnych, aczkolwiek nakładających się na siebie i negatywnie kumulujących przyczyb. Wojskowością, militariami, historią interesuje się od dzieciństwa praktycznie i przez te wszystkie lata lotnictwo było może nie moim głównym obiektem zainteresowań, ale zawsze mnie ciągnęło ku "skrzydełkom". Swoją przygodę z symulatorami zacząłęm od European Air War (wieeeele lat), Achtung Spitfire (wiem, że to strategia, ale manewrować się tam dało i to grubo), potem Ił2 Sturmovik, Ił2 1946, a ostatnimi czasy War Thunder (w trybie historycznym gra się dość ciekawie, mimo, że myszką). No właśnie, przez te wszystkie lata grałem przy użyciu klawiatury, bo obsługa myśliwca z czasów II WŚ nie wymagała cholera wie jakiego dodatkowego sprzętu, ale jak wiecie, sprzęt już jest. Jeżeli chodzi o zapał to jest, czas też się znajdzie, a umiejętności się wyrobi.

Mam nadzieję, że moja kandydatura zostanie pozytywnie rozpatrzona i rozpocznę z Wami wspólnie latać, ale na początek chciałbym prosić też o pomoc przy szkoleniu i treningu.

Pozdrawiam
Mateusz
Bober

Postprzez Edelmann » 8 wrz 2014, o 22:00

Witam.
Procedura jest znana. Stawiasz dowódcy piwo w najbliższej knajpie pod baza lotniczą, i opowiadasz co możesz dać eskadrze od siebie a czego oczekujesz eskadry :mrgreen:
Na poważnie- gadulec do mnie jest tutaj na forum , więc łapać mnie i umawiać się na pogadankę "polityczną". Teamspeak , jak rozumiem , zainstalowany, bo inaczej z gadki nici będą. A na klawiaturze to w robocie mam stukania aż nadto ;-)
Obrazek
Edelmann
Major PVAF

Postprzez Edelmann » 22 wrz 2014, o 00:12

Bober, pytałeś w shoutbox ie kiedy możesz latać. -Zostałeś umieszczony na "listę płac" 11 WELT. Masz prawo zapisać się na każdy lot As real. Rzekłbym obowiązek ;-) . W czasie tych lotów będą realizowane zagadnienia szkoleniowe, w których będziesz brał udział.
Obrazek
Edelmann
Major PVAF

Postprzez Bober » 22 wrz 2014, o 00:46

Super! :D nie omieszkam swoj obowiazek spelniac jak tylko zapoznam sie z grafikiem jutro po powrocie z urlopu :)
Bober

Postprzez Buli » 22 paź 2014, o 17:54

Witam nazywam się Krzysiek, mam 18 lat i pochodzę z Mińska Mazowieckiego (23 Baza Lotnictwa Taktycznego) :DDD. Jestem w drugiej klasie technikum o profilu informatycznym, lecz moje drogi będą zmierzać w stronę Dęblina ;). Lotnictwem fascynuję się (jeżeli sięgnę pamięcią) od zawsze ?:P Sklejam modele, czytam książki historyczne związanie z dywizjonami lotniczymi, w tym momencie zaczynam przygodę z Tom Clancy "Samoloty Myśliwskie". Moja historia z symulatorami lotniczymi to w momencie dostania pierwszego pc, dostałem również Ił 2 Szturmovik ;), War Thunder gdzie latałem w dywizjonie 315, mieliśmy pierwsze miejsce w turnieju ogólnopolskim. Chciałbym do was dołączyć, aby zwiększyć swoje umiejętności pilotażu i wszelakiej wiedzy na temat samolotów.
Obrazek
"Teraz, gdy już nauczyliśmy się latać w powietrzu jak ptaki, pływać pod wodą jak ryby, brakuje nam tylko jednego: nauczyć się żyć na ziemi jak ludzie". - George Bernard Shaw
Buli
Podporucznik PVAF

Postprzez Edelmann » 22 paź 2014, o 19:32

Witaj. Będziemy musieli poważnie porozmawiać. Złap mnie na GG , skontaktuj się ze mną . Jeśli Ci się to już uda* , wówczas czeka Cie męcząca rozmowa ze mną. ;-)

Pozdrawiam

* broń Boże żebym chciał Cie unikać lub miał zamiar olać
Obrazek
Edelmann
Major PVAF

Postprzez Buli » 27 paź 2014, o 17:54

Chyba się nie zgadamy, już kilka dni czekam :'(
Obrazek
"Teraz, gdy już nauczyliśmy się latać w powietrzu jak ptaki, pływać pod wodą jak ryby, brakuje nam tylko jednego: nauczyć się żyć na ziemi jak ludzie". - George Bernard Shaw
Buli
Podporucznik PVAF

Postprzez Edelmann » 27 paź 2014, o 18:06

jeeeestem , jeeestem. Zarobiony byłem. Dopierom co przed kompa usiadł ;-)
Obrazek
Edelmann
Major PVAF

Chętny do przyjęcia

Postprzez Krzychoo » 29 paź 2014, o 18:40

Witam. Nazywam się Krzysiek, mam 32 lat a lotnictwem pasjonuje sie od bardzo dawna. Bawię się z DCS A 10C, Ka 50, MiG 21, Mi 8. Poszukuje zespołu do którego mógłbym dołączyć i odbywać wspólne loty. Mam nadzieje, że jeszcze prowadzicie rekrutację. Chętnie do was sie przyłącze i polatam. Czekam na odpowiedź Pozdrawiam wszystkich lotników
Obrazek
Krzychoo
Podporucznik PVAF

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do 11 Wirtualna Eskadra Lotnictwa Taktycznego