11 WELT - REKRUTACJA

Re: 11 WELT - kącik rekrutacyjny

Postprzez Bob! » 25 lis 2013, o 17:38

Dokładnie :mrgreen:
Bob!
Porucznik PVAF

Postprzez Kalashnikov » 6 lip 2014, o 08:54

Witam,
W BMS'e latałem dosyć niedługo ale mam spory nalot w DCS: Huey, A-10C chociaż nigdy nie poznałem dokładnie tych maszyn. Mój angielski pozwala na czytanie manuala, więc nie będzie problemu z ciągłymi pytaniami. Posiadam Freetracka i Saitek Aviator ale planuję wymianę na coś lepszego (czekam aż x55 pojawi się w ofertach sklepów). Teraz zaczęły się wakacje więc będę miał dużo czasu na treningi ;)
Kalashnikov

Postprzez Edelmann » 6 lip 2014, o 14:53

Witamy. Fajnie by było wiedzieć czego u nas poszukujesz.
Obrazek
Polish Virtual Air Force // 11 WELT-almost ready to retired :D
keep smiling: https://www.youtube.com/watch?v=RHpClGAAvpg
Edelmann
Major PVAF

Postprzez kreat666 » 29 lip 2014, o 14:13

Witam wszystkich. Chciałem zapytać jak wygląda do was rekrutacja na dzień dzisiejszy. Co trzeba mieć ( wymagania ) by dołączyć do eskadry.
Przygodę z Falconem zacząłem wraz z kolegą z sąsiedztwa już w 99 roku lecz jak to czas leci wszystko się rozleciało i pogrywałem sobie raz na jakiś czas w różne wersje jak wiadomo samemu to można sobie polatać . Aktualnie poziom mej wiedzy co do technicznych spraw gry ( patche dodatki itp) jest na poziomie pantofelka ale odpaliłem wczoraj maszynę z Rampy ( z lekkimi brakami ale bez błędów wystarował :p). Zapewne dużo mi się przypomni i dużo błędów się pojawi ale cóż chęci są duże a na naukę nie za późno. Po prostu chciał bym po latać w czymś bardziej na poważnie by to miało sens.
Proszę o odpowiedź co trzeba mieć i jakie są szanse na loty. Aktualnie mam zainstalowaną tylko bzdurę ( Free F 6) Po prostu nie instaluje starszych wersji bo samemu się nie chce.
Czekam na pytania.
Pozdrawiam Kreat666
kreat666

Postprzez kreat666 » 29 lip 2014, o 15:26

I to jest konkretna odpowiedź. Będę potrzebował na pewno pomocy w konfigu gry i jeśli ktoś się zna to w dobrym skonfigurowaniu Joya pod te grę by się przyjemnie latało. Ja zaczynam zabawę z instalacją.
kreat666

Postprzez kreat666 » 29 lip 2014, o 15:39

Grooz ( jak pisałem zielony jak liść wiosną) dobra BMSa mam czy musze mieć poprzednie wersje? i teraz waż instaluje się to na Fal 4.0 czy AF czy inne wersje bo tego nie wiem
kreat666

Postprzez kreat666 » 29 lip 2014, o 15:47

chodzi mi o taka kwestię czy do wersji falcona 4.0 jakieś najpierw patche się pakuje czy na surową podstawę instaluje BMSa
kreat666

Postprzez kreat666 » 29 lip 2014, o 16:27

wysłałem ci na forum prv z moim gg jestem niewidoczny ale gg 24/h włączone
kreat666

Postprzez Edelmann » 29 lip 2014, o 20:01

Jak wytrzymasz z nami rok- stawiam flaszkę. Dwa lata - stawiam litra. Jak będziesz się z nami męczył dłużej, to stawiam łiskacza.
Ty nic umieć nie musisz. Ważne żebyś po nauczeniu się czegoś i wylataniu paru godzin nie zniknął ot tak sobie.
Poza tym - żeby wiedzieć, co się czeka, zapraszam do mojego "gabinetu" *. Najpierw musisz przejść odpowiednią indoktrynację... żebyś się nie zmarnował na wejściu. Musisz skonfrontować swoje oczekiwania z ideą eskadry. Ot zwyczajnie! :mrgreen:

Obrazek
Edelmann
Major PVAF

Postprzez c4rb0n » 12 sie 2014, o 23:15

Witam,

Chcialbym zglosić swoją kandydaturę do Waszej eskadry.
Poproszę o dalsze instrukcje.
Obrazek
c4rb0n
Podporucznik PVAF

Postprzez david123 » 13 sie 2014, o 02:00

Witam
a więc jestem Dawid ;) i chciał bym przystąpić do waszych szeregów :sad2:
zaczne od tego ,że mam 16 lat
od kilku lat latam w FSX na 737PMDG oraz należe do wirtualnych lini Ryanair
latałem w formacji nie raz od zlina po pc-21
jestem gotowy siedzieć kilka tygodni przed papamierami instrukcjami itd po to aby po nauce latać za jednym z waszych skrzydeł
przykładme tego że nie mam słomianego zapału jest to że zanim zacząłem latać na 737pmdg sam sobie nie pozwolił bym zasiąść za sterami nie znając żadnego z systemów siedziałem dniami i nocami przed kompem szukając wszystkich informacji o systemach pokładowych tylko po to aby potem wykonać bezpieczny godzinny lot i wiedzieć jak co i do czego działa
dodam może że uczę się na grafika komputerowego więc chętnie pomogę w tych sprawach
Pozdrawiam i proszę o przyjęcie :paladin:
david123

Postprzez Corvis » 13 sie 2014, o 15:29

Witam,

Również jestem chętny do przystąpienia do eskadry. Zacząłem już naukę i przeprawę z BMS-em. Do tej pory latałem na Fsx głównie na F-16 i PMDG 737. Po dniu z bms-em dochodzę do wniosku, że F-16 z fsx to ślicznie tylko wygląda bo podstawowych guzików nie można wciskać :-) potrzebuję jednak trochę czas na wdrożenie się w procedury.

Z zawodu jestem programistą ( aplikacje, głównie sterownie elektroniką na windows + android ). W razie czego mogę pomóc przy projekcie Home Cokpit.

Z góry dzięki,

Pozdrawiam,

Jacek
Obrazek
"Polish Virtual Air Force"

"Żeby pilot myśliwca nie używał rąk w czasie mówienia, trzeba by wsadzić mu w nie coś do picia albo dziewczynę."
Corvis
Podporucznik PVAF

Postprzez Edelmann » 13 sie 2014, o 21:47

Witam Panowie!
C4rbon, Ciebie znamy, mieliśmy okazję latać, ale pomimo, że przysłowiowej beczki soli razem nie zjedliśmy, to możemy uznać że wiemy z kim mamy do czynienia. Oczywiście Twoja kandydatura rozpatrzona pozytywnie. Bądź wytrwały, nie daj plamy! ;-)

Covis i david123 - miło że chcecie dołączyć. Zanim to jednak nastąpi , to wolałbym pogadać z Wami z osobna "w cztery oczy". Chciałbym aby z góry było wiadome - czego oczekujemy i co możemy dać, a czego u nas nie znajdziecie.
Łapcie mnie na GG (44926477), PW, czy w jakikolwiek zdołacie sposób, umówimy się wówczas na Teamspeaku, pogadamy.

Pozdrowionka !
Obrazek
Edelmann
Major PVAF

Postprzez Goodspeed » 17 sie 2014, o 17:41

Witam, zgłaszam swoją gotowość do zasilenia szeregów 11Welt. Od kilku tygodni mam przyjemność współpracować z wami podczas wspólnych lotów i mam wielką nadzieję, że pod okiem Oficera Szkoleniowego (a w Naszej Eskadrze jest Niesamowity) za jakiś czas dorównam Chłopaki waszym umiejętnością. Co do doświadczeń, Microprose był mi jeszcze znany za czasów F117 i F19 :)

pozdrawiam i proszę o pozytywne zaopiniowanie mojego wniosku,
Goodspeed / Damian
Goodspeed

Postprzez Dako » 18 sie 2014, o 21:43

Obrazek

JOBANY WROT ! :mrgreen:
Obrazek
Hotas Warthog, 2 Cougar MFD's Trackir 5 - Falcon BMS
Per Aspera ad Astra
o co ci chodzi ? po co ta agresja !
nie wiem nie znam się zarobiony jestem - przyjdz jutro