11 WELT - REKRUTACJA

11 WELT - REKRUTACJA

Postprzez Edelmann » 20 kwi 2012, o 20:59

Jeśli ktokolwiek wyraża wolę przystąpić do naszej grupki i wspólnie z nami latać , niech śmiało w tym miejscu to ogłosi , pisząc przy okazji kilka słów o sobie , a w szczególności o swojej przygodzie (lub braku przygody ) z symulatorami itd.

Zapraszamy!
Obrazek
Polish Virtual Air Force // 11 WELT-almost ready to retired :D
keep smiling: https://www.youtube.com/watch?v=RHpClGAAvpg
Edelmann
Major PVAF

Re: 11 WELT - kącik rekrutacyjny

Postprzez Jasiu » 29 kwi 2012, o 14:26

Ja bym chciał zacząć przygodę w 11 WELT przyjmiecie mnie :)
Obrazek
"Polish Virtual Air Force"
Jasiu
Porucznik PVAF

Postprzez Edelmann » 29 kwi 2012, o 23:22

Pytanie zasadnicze: - tylko zacząć przygodę, czy ją kontynuować ;-) ?. To ma ogromne znaczenie
Bo jeśli to pierwsze to musisz się liczyć że nie będziemy Ci mogli poświęcić zbyt dużo czasu. Jeśli to drugie , to postaramy się go pświęcić tyle, ile będziemy mogli. Poza tym odpowiadając na pytanie:
-Jeśli nie cechuje Cię słomiany zapał , to CIę przyjmiemy. Inaczej nie
-Jeśli znajdziesz czas i będziesz dwa razy w tygodniu obecny na lotach, to Cię przyjmiemy. Inaczej niestety nie.
-Jeśli już znajdziesz te minimum dwa wieczory, będziesz punktualnie się mógł stawiać na odprawę przed lotami o umówionej godzinie, to Cię przyjmiemy. Inaczej nie
-Jeśli będzie Ci się chciało uczyć do skutku jednych i tych samych rzeczy to Cię przyjmiemy. Inaczej nie.
-Jeśli wykażesz się minimum odpowiedzialności i zaangażowania w całość tego bajzlu to Cię przyjmiemy. Inaczej nie
-Jeśli nie przeszkadza Ci fakt że na jakiekolwiek zadanie bojowe w lotach As real możesz zostac wysłany dopiero po kilku miesiącach, to znaczy że czujesz "blusa" i wiesz o co chodzi. No i Cię przyjmiemy. ...Inaczej nie ;-)
To tak pokrótce. Brzmi śmiesznie , ale niestety tak jest z tym BMSem i tak stara się funkcjonować11 Welt. W lockonie można było inaczej. Tutaj większośc z nas od września cały czas jeszcze się UCZY

W ogóle to możnaby ten tekst umieścić jako bramkę numer 1 w dziale rekrutacyjnym ;)

Jeśłi nie czujesz się zniechęcony i odpowiedziałeś sobie pozytywnie na te pytania to jutro nie później niż o 20:55 na TS ie . Powinienem być wcześniej więc znajdziemy czas na podstawową konfigurację BMS a , sprzętu , parę słów ...teorii i innych spraw organizacyjnych;)
Obrazek
Edelmann
Major PVAF

Postprzez Maverickdan » 6 maja 2012, o 11:22

Witam
Panowie może to niektórych przerażać co napisał Edelamann, nie których może też śmieszyć, bo pomyślą sobie o nas że robimy z lotów As Real nie wiadomo co.
Niektórzy mogą nawet poczuć się urażeni i stwierdzić "nie to nie"
Sprawa lotów z nami w 11 WELT wygląda w ten sposób.
Nie chcemy żeby ktoś wpadał sobie do nas jak do knajpy i przez swój brak wyszkolenia robił z lotów śmietnik
Druga i to ważniejsza sprawa, panowie jedyna osoba u nas znająca falcona w sposób profesjonalny jest Pucha.
Szanujemy jego poświęcony czas i dla tego wręcz żądamy aby potencjalny pilot ustosunkował się do lotów według tego co napisał Edelamann.
Więc Jeżeli ktoś chce latać z nami musi należeć do 11 WELT i poświecić na loty z nami co najmniej 2 dni w tygodniu.
Jednocześnie jeżeli osoba będzie wypełniała swoje obowiązki w 11 WELT nie widzimy przeszkód aby latała tez w innych eskadrach które być może powstaną w PVAF
Obrazek
"Polish Virtual Air Force"
Maverickdan
Major PVAF

Postprzez Burner » 6 maja 2012, o 17:03

Teleportuj mnie 8-) :beer: - inaczej nie :hahaha: :-D
Burner

Postprzez Edelmann » 7 maja 2012, o 00:36

Burner napisał(a):Teleportuj mnie 8-) :beer: - inaczej nie :hahaha: :-D

znaczy Kali rozumieć , że TWoja chcieć sie w naszym piasku p.t 11welt razem bawić?

W takim razie mam nadzieję, że lekcje odrobone (rampstart naumiany)? Jutro - znaczy dzisiaj (poniedziałek 7 maja) skrzykniemy się i wykonamy lot.
Daj cynka na GG. Zwyczajowo przed 21:00 jestem zasadniczo ready i na TSie powinienem się pojawić. Co więcej , powinienem się gdzieś tam pojawić około środka dnia i jesli mnie znajdziesz i będziemy w stanie zweryfikować Waszmości poprawną umiejętność w rozruchu "efsixtiin", taxi, lotu i lądowanka, tudzież co nieco z wiedzy na szybko "dociągnąć" wówczas na wieczorne loty AS REal możesz się wpisywac "pełną gębą" i nabijać swój nalot (viewtopic.php?f=6&t=450)
Obrazek
Edelmann
Major PVAF

Postprzez Burner » 7 maja 2012, o 01:03

Haraszo , ja chciec opanować ta piaskownica. 8-) Ja mieć fantazja tylko w star treku, nie w lotach real. :mrgreen: Z rampy ja zjezdzac tylko autem potrafić ,a z gleby jeee correct :lol: rozruch podobny mieć w swoim odkurzaczu wiec naumiany :prank: taxi nie wzywam jak jestem w stanie sam sie dotoczyć :beer: lądowanie całkiem przyjemne naumiane na 747-8i :lol: wiedze sie pociągnie na pen drive'ie a wieczorne loty tylko z pełną gębą i zapasem browaru "master coution" i sie najeb...ac nalotu da rade :beer: :hahaha: .. Greetings wodzu , cya in da beton tumaroł :ok:
Burner

Postprzez Edelmann » 7 maja 2012, o 01:11

yyy, żeb mie tylko na jutro tej prymuchy weselnej za dużo nie pokosztował , bo to niedobra sprawa w powietrzu. 16 tki sie psują silnie wtedy od tego :D
Obrazek
Edelmann
Major PVAF

Postprzez Burner » 7 maja 2012, o 01:13

Eee komornik w baku , susha do środy takze polecimy na oparach :lol:
Burner

Postprzez Tomu » 9 maja 2012, o 20:57

Witam,

Na imię mam Tomasz,
Nick Tomu
Zainteresowania Modelarstwo, Elektronika, Historia, Lotnictwo
Zawód Inżynier Telekomunikacji Mobilnej
Wiek 36 Lat

Chciałbym dołączyć do waszego grona - Nie mam pojęcia o lataniu symulatorem, mam o lataniu szybowcem i lataniu jako takim maszynami silnikowymi.
O symulatorze myślę od kilku lat, w tym roku czas pozwolił na wizytę w miejscowości na K. ( koło której zresztą się wychowałem MIGI 21 latały mi nad głową odkąd tylko pamiętam, gromy dźwiękowe słyszałem kilka razy dziennie)
Zachorowałem na symulator, chcę się nauczyć latać i tak powstał plan budowy samego pełnowymiarowego urządzenia.
Udało się po dość długich poszukiwaniach namierzyć i kupić Joy HOTAS Coguar.
Przyszedł więc czas na naukę. Jestem w stanie poświęcić dwa wieczory w tygodniu z jednym wyjątkiem kiedy wyjeżdżam do pracy. Moje wyjazdy to podróże na drugi koniec świata i na kilka miesięcy często nie mam tam internetu póki sobie go sam nie wybuduję. Wtedy będzie mnie trzeba "urlopować" na czas jakiś. Pytanie czy tak można?

Chcę was przede wszystkim prosić o informację od czego rozpocząć naukę? co poczytać ? aby stworzyć jak najmniej problemów edukacyjnych. Mam zainstalowanego Falcona 4 za kilka minut siadam do instalacji Cougara i upgrade'u do Falcona.
Nie koniecznie nawet chcę być od razu częścią eskadry, wolę się najpierw czegoś nauczyć a kiedy dojdę do wniosku że już mogę wnieść coś konstruktywnego do całości.

Moje PC I5 8Gb Ram karta Nvidia 2 monitory

Pozdrawiam

Tomu
Tomu

Postprzez Edelmann » 9 maja 2012, o 22:41

Witam szanownego kolegę.
Bardzo to miło, że chciałbyś wspólnie polatać i w dodatku dość ambitnie podchodzisz do tematu. Od czego zacząć? Jeśli potrafisz angielski a podejrzewam że w czytaniu ten język nie jest Tobie obcy, możesz z powodzeniem "przewałkować" manuale , które są zawarte w samym Falconie. To jednak kilkaset stron- (bliżej tysiąca) i zajmie Ci to wiele czasu. Jeśli jednak czytanie nie stanowi dla Ciebie przeszkody to owszem możesz czytać - co zresztą jest wskazane ;-) .

Można na poczatek inaczej: viewforum.php?f=74
Polecam dwa pierwsze tematy - to podstawy podstaw. Najpierw jednak proponnuję od tematu numer dwa - "Filmy Szkoleniowe" czyli rampstart (uruchamianie F-16), start , lądowanie.
Filmiki te opracowane sa przez naszego "eskadrowego szkoleniowca" Puchę , który pięknie wyjaśnił opisane zagadnienia. Jeśli poprawnie opanujesz to o czym traktują te filmy, to możesz zaczynać

Jeśli opanujesz uruchamianie samolotu, jego podstawową obsługę - tj poruszanie się po taxi, lądowanie to z powodzeniem możemy umawiac się na lot. Najwazniejsza jest i tak przecież praktyka , więc lepszym rozwiązaniem będzie praktyczne poznawanie kolejnych etapów i jednoczesne "doczytanie" w maualu, instrukcji czy jakichkolwiek innych dostępnych materiałach.

Jeśłi jestes w stanie polatać dwa razy w tygodniu to powinno wystarczyć. Nie jesteśmy przeciez pilotami zawodowymi i każdy z nas ma swoje życie. Nie każdy jest w stanie prawie codziennie poświęcać wieczoru na lot. Trochę jednak szkoda że w Twoim przypadku przerwy mogą bć dłuższe bo to wtedy powoduje "rdzewienie" pilota i trochę komplikuje funkcjonowanie w zorganizowanej , wspólnie latającej grupie.

Niemniej jednak proponuję, abyś skontaktowal się z kimś z nas przez GG i wszystko dalej wyaśnimy - zarówno w kwestii ustawień BMS a jak też innych spraw związanych z lataniem w sieci.
Obrazek
Edelmann
Major PVAF

Postprzez Tomu » 10 maja 2012, o 00:13

No i super - wiem od czego zacząć Joy już podłączony skalibrowany pierwsze loty za mną, brak orczyka pod nogami to koszmar.
Mam taką a nie inną pracę, ona jednak pozwala na finansowanie tej zabawy, a jeśli ma się takie a nie inne plany to trzeba mieć środki. Latam od czasu do czasu na szybowcach ( średnio raz na dwa lata ) częściej się nie da. Tu będę mógł latać kiedy chcę i jak tylko znajdę wolną chwilę.
Po podłączeniu Cougara okazało się że wymaga remontu potencjometru ANT. Na "dzień dobry" czeka mnie robota, ale polatać się dało więc jest pierwszy sukces :)
Dzięki za informację, potrenuję poczytam i się odezwę.
Tomu

Postprzez Hammer » 9 sie 2012, o 23:42

Witam wszystkich
Jestem Hammer, na forum jestem już od pewnego czasu, ale jak dotąd przyglądałem się tylko dyskusji. Jeżeli chodzi o mnie to lotnictwo cywilne i wojskowe jest moim głównym zainteresowaniem. Na symulatorach latam już od pewngo czasu, zaczęło się od pierwszej części Enemy Engaged i AH-64 :-D później był Lock On no i w końcu Falcon BMS oraz FSX. Na Falconie latam już od paru miesięcy i odbyłem też kilka nieoficjalnych lotów z Edelmannem oraz ostatnio także z Maverickiem. Bardzo mi się u was podoba i to jest właśnie to o co mi chodziło. Tak więc po przemyśleniu sprawy oficjanie proszę o przyjęcie do 11.WELT.
Pozdrawiam
Hammer
Hammer

Postprzez Bob! » 10 sie 2012, o 10:52

Witamy :)
Bob!
Porucznik PVAF

Postprzez Edelmann » 10 sie 2012, o 16:21

No to oficjalnie w imieniu eskadry witam juz nie jako rekruta ale kadeta- mam nadzieję, że za niedługo już podporucznika.
Teraz do magazynu wyposażenia , dopasować hełm, maskę , kombinezon, "pepeesy" i pozostałe "bambetle" :mrgreen:
Po niedzieli, od wtorku loty i nabijamy godziny. Pamiętaj też o ćwiczeniach Falconeye na koniec wakacji.
Hasło do działu 11 WELT - do pokoju odpraw wysyłam na PW.
Co do innych rzeczy - pytaj o kazdej porze.
Obrazek
Edelmann
Major PVAF

Następna strona

Powrót do 11 Wirtualna Eskadra Lotnictwa Taktycznego