RADOM AIRSHOW 2013

Wszystko o imprezach typu Air Show. Spotkania, propozycje, relacje, fotografie.

Re: RADOM AIRSHOW 2013

Postprzez Sancho » 25 sie 2013, o 22:10

Jeszcze mały smaczek na zakończenie pokazów:
"Polish Virtual Air Force"

http://lockon.pl/status.php
"A fighter without a gun... is like an airplane without a wing" dedicated for F-4 Phantom ;)
Sancho
Kapitan PVAF

Postprzez ca5tor » 26 sie 2013, o 21:01

No i po Radomiu ;-) Wiecie rozumiecie, jak się jedzie 1-szy raz z Firmy na taki zlot to jest :beer: ostro. Dzwoniłem do Eda ale chyba mieli nocne ćwiczenia :tank:
Kilka fotek
https://plus.google.com/photos/112471064460821034172/albums/5916489919356491857?authkey=COuIntOj5bG6mgE
ca5tor

Postprzez Cygan » 27 sie 2013, o 17:19

Castor , a teraz na tym zdjeciu w twojej galerii gdzie jestes w okularach przed domkiem pilota gdyby przesunac kadr troche w prawo siedziałem ja hehe. Edelman troche żałuj że niebyło was u mnie na statycznej. Była szansa żebym wsadził was w F-16.
Obrazek
Cygan
Porucznik PVAF

Nalot: 55:00

Postprzez ca5tor » 27 sie 2013, o 18:15

W środku przez cały 1 i 2 dzień miałem zablokowany telefon :cry2: nie mogłem zadzwonić nigdzie, ale i tak się cieszę że w 2 dzień mieliśmy taką miejscówkę. Natomiast 1 dnia siedzieliśmy w strefie B - zaraz przy trybunie foto. :beer: i jedzenie było na miejscu, także nie wychodziliśmy. To było moje 1sze Air - myślę że jeszcze będzie okazja do spotkania. Temat zlotu pilotów i sympatyków 11 WELT już był omawiany na TS-ie. Z :salut: pozdrowieniem
ca5tor

Postprzez Cygan » 27 sie 2013, o 18:27

Nooo z Edkiem Sancho i Mavem to my sie widzielismy jednym wieczorkiem i było ok.
Obrazek
Cygan
Porucznik PVAF

Nalot: 55:00

Postprzez tomcat » 27 sie 2013, o 21:48

Dobrze było, i choć na krótko to jednak udało się spotkać. A co do telefonów - dzwonić się nie dało, ale wiadomości sms dochodziły, na następny raz polecam tę formę komunikacji ;-)
Impreza udana, myślę, że ogromne podziękowania należą się Ukraińcom za otwarcie dla publiki Su-27 do którego można było wejść - żaden inny kraj nie otworzył samolotu (poza lukiem samolotów transportowych), nawet nasze Siły Powietrzne oferowały tylko wejście "na drabinkę" do kilku samolotów, do kabiny wchodzić nie można "ze względów bezpieczeństwa"... Fakt faktem w kolejce do Suchoja staliśmy z Mruvą jakieś dobre 2 godziny, i przed nosem zamknęli nam Suchoja bo TVP przeprowadzało wywiad... Pół długiej kolejki zostało czekając na dalsze decyzje, a jakaś rozdrażniona, rozżalona, obskurnie ubrana rodzina w liczbie 4 debili przepchnęła się o 1/3 kolejki, podeszła do załogi zapytać czy można jeszcze wejść, Ukraińcy odmówili - było późne popołudnie, zdecydowanie należała im się przerwa, niestety te pustaki myślały tylko o sobie - młody gnojek (jakieś 16 lat) z tejże rodziny odwrócił się plecami do załogi i pokazując środkowy palec odszedł spod suchoja w stronę barierek, padły też jakieś słowa obrażające konkretnie Ukraińców. Oni to wiedzieli i słyszeli... Nóż się w kieszeni otwiera. Na pewno Ukraińcy byli zadowoleni z serdeczności polskiej publiki i na pewno chcieli kolejnego dnia otworzyć Suchoja dla niej, na pewno też chcieli dać dobry pokaz, w końcu taka zajebista publika. Pomijam fakt, że ja z Mruvą byliśmy wkurzeni na TVP oraz załogę, pomijam że rzuciliśmy pod nosem kilkoma przecinkami, te emocje opadły, a owa patologiczna rodzinka - na taką wyglądała - dalej sprawia że krew mnie zalewa.
Dość, były przede wszystkim miłe chwile, piwko, beczki i pętle Spartanem, to zapamiętamy na pewno na dłużej !
tomcat

Postprzez Edelmann » 28 sie 2013, o 16:42

Cygan napisał(a):Castor , a teraz na tym zdjeciu w twojej galerii gdzie jestes w okularach przed domkiem pilota gdyby przesunac kadr troche w prawo siedziałem ja hehe. Edelman troche żałuj że niebyło was u mnie na statycznej. Była szansa żebym wsadził was w F-16.

Żałuję i nie tylko z tego powodu. Widziałem Twoją fotencję którą mi wysłałeś na fona. Normalnie jest co pozazdraszczać.

Całe moje tegoroczne podejście na Airshow uznaję za nieco spartolone. Nie miałem planu i mocnego postanowienia co do jego wykonania. Źle się czułem już od czwartku, nawet płyn do odmrażania (ten spożywczy) nie służył mi jak zazwyczaj. Ogólnie zły humor- padł mi wyświetlacz w aparacie, choć foty dało się robić. Nie zostałem na niedzielę, bo chciałem wcześniej wracać , ominąć korki i rażące w oczy słońce podczas drogi. Okazuje się że mogłem zostać i przyfocić parę ładnych ujęć.
Na następny raz- jeśli będzie jeszcze AIrshow w Radomiu, dożyję i będę w stanie to przygotuję się do zagadnienia nieco inaczej. Wkurzę się , zapodam "spotters packa" i tyle.
Obrazek
Polish Virtual Air Force // 11 WELT-almost ready to retired :D
keep smiling: https://www.youtube.com/watch?v=RHpClGAAvpg
Edelmann
Major PVAF

Postprzez Dako » 28 sie 2013, o 18:20

W tym roku na szczęscie pokazy zakończyły się szczęsliwie " Ile startów tyle lądowań" :-D
Kolejny Air Show Radom już za dwa lata :paladin:
Obrazek
Hotas Warthog, 2 Cougar MFD's Trackir 5 - Falcon BMS
Per Aspera ad Astra
o co ci chodzi ? po co ta agresja !
nie wiem nie znam się zarobiony jestem - przyjdz jutro
Dako
Porucznik PVAF

Nalot: 109:02

Postprzez Bob! » 28 sie 2013, o 18:45

Wygląda na to, że tym razem pokazy były tłuste. Szkoda, że ominęła mnie możliwość wejścia do Su-27 i F-16 brrrr... no ale za dwa lata może się powtórzy.

Wcześniej zapraszam do Holandii, pewnie w przyszłym roku będą znów jakieś pokazy :)
Bob!
Porucznik PVAF

Poprzednia strona

Powrót do AIRSHOWS