RADOM AIRSHOW 2013

Wszystko o imprezach typu Air Show. Spotkania, propozycje, relacje, fotografie.

RADOM AIRSHOW 2013

Postprzez Edelmann » 1 mar 2013, o 23:48

Temat drukowanymi, żeby nikt nie przegapił.
Panowie! ( bo pań na razie u nas nie ma) , czas zepirtentegowuje, dlatego każdy kto ma ich dwie sztuki i nosi je w jednej torbie niech określa się w trybie "ponadprzyspieszonym" w kwestii swojego uczestnictwa. Jak wielu osobom wiadomo- głównie z bandy zatytułowanej 11WELT , podczas pokazów w RAdomiu będzie nieprzeciętna okazja spotkacć się, pogadać , zasiąśc przy soku jabłkowym, Coli i takich tam innych napojach. Dobrze więc żeby wynając jakąś norę. Może nie dosłownie, ale generalnie jakiś nocleg. Niedrogi i z duża ilościa miejsca. Ostatnim razem przebywaliśmy - kto był to wie - w schronisku młodzieżowym. Było tanio, przyjemnie ,jedyna niedogodność to brak łazienki w pokoju. Była jedna wspólna. Nikt jednak nie narzekał.
Dla przypomnienia - pokazy odbywają się w dniu 24-25 sierpnia (sobota niedziela). Jednak, moja i chyba nie tylko moja filozofia związana z uczestnictwem na pokazach otniczych mówi że na pokazach najlepiej być PRZYNAJMNIEJ dobę wcześniej. Wiadomo - są treningi, maszyny wykonują treningowo pokaz jak w czasie właściwych pokazów. Dla niewtajemniczonych - w terminie innym niż pokazy wstępu na teren lotniska nie będzie. Pomyśłi kto - więc o co biega? A bieg ao to że będąc na lotnisku - na terenie pokazów prócz statyki gównienko widać. Kilku z nas fotografuje podczss pokazów więc to potwierdzi. Po ostatnich pokazach z Mavem , Bobem i innymi poznaliśmy kilka dobrych miejscówek. Sancho pokazał nam miejsce, gdzie "dopalacze wgniatają w ziemię". Jest mega fun , leje się piwo , robi się zdjęcia cały dzionek przebiega tak jak powinien przebiegac dla miłośnika lotnictwa.
Reasumując- osobiscie będę celował przyjechac już w czwartek po południu. Jeśli udałoby mi sie być rano to miód malinka. Ale wiadomo praca i sezon jeszcze urlopowy. Tak czy siak rezerwował będe noclegi od czwartku do niedzieli rano- czyli trzy noclegi. W tym miejscu PAnowie proszę o szybkie okreslenie się kto będzie od kiedy i jeśłi chce się zalogować we wspomnianym schronisku młodzieżowym niech się dopisuje do listy. CZas goni więc proszę o szybką decyzję. Za chwilę będzie brak miejsc noclegowych w Radomiu i lipa.

1. Edelmann czwartek/piątek/sobota/niedziela
2.
3.
4.
Obrazek
Polish Virtual Air Force // 11 WELT-almost ready to retired :D
keep smiling: https://www.youtube.com/watch?v=RHpClGAAvpg
Edelmann
Major PVAF

Re: RADOM AIRSHOW 2013

Postprzez Sancho » 2 mar 2013, o 10:16

Ja jak wiadomo wpisuje się, ale nie na listę z oczywistych powodów ;) Mam nadzieję, że uda mi się w dniach takich jak czwartek/piątek uzyskać urlop.
"Polish Virtual Air Force"

http://lockon.pl/status.php
"A fighter without a gun... is like an airplane without a wing" dedicated for F-4 Phantom ;)
Sancho
Kapitan PVAF

Postprzez HetH » 2 mar 2013, o 13:34

Ja z chęcią bym pojechał ale nie wiem jak z czasem i pracą. Tym bardziej, że będę miał przeprowadzkę. Jeżeli się wyrobie to z miłą chęcią wpadnę. Aby nie robić wam z tym zamieszania to nocleg ew. załatwię sobie na własną rękę :)
HetH

Postprzez Bob! » 2 mar 2013, o 15:13

Nocleg w tym schronisku młodzieżowym był OK :)

Nie powinienem mieć problemu z dojazdem na miejsce. Optuję za czwartkiem, piątkiem, sobotą i niedzielą... ale konkretnie to się wyklaruje w późniejszym okresie.

Jak wypali to powinno być grubo :mrgreen:
Bob!
Porucznik PVAF

Postprzez tomcat » 2 mar 2013, o 16:40

Ja mam godzinkę autem lub pociągiem i myślę, że w dwóch, trzech dniach będę, podobnie jak w ubiegłych latach. Panowie, pytanie do tych co znają miejsca po drugiej stronie lotniska - czy korzystne jest nie kupowanie biletu wstępu na lotnisko i posadzenie się gdzieś w tamtym Waszym miejscu ? Bo nie ukrywam, nie nastawiam się w ogóle na zwiedzanie statyki a zatem mógłbym oszczędzić sobie stanie w tłumie do kas, tłumie na lotnisku, tłumie na parkingu itd.

S!
tomcat

Postprzez Sancho » 2 mar 2013, o 18:10

Ta godzinka to raczej w normalny dzień ;) Jak zaczną się ludzie zjeżdżać to raczej zrobi się mały paraliż na wlotach do Radomia.
Tak sobie myślę, że na początku można rozbić obóz na jednej polanie, a później gdy słońce zacznie walić w obiektywy przemieścić się tak jak ostatnio w inne miejsce o ile będzie nadal dostępne. Statykę można sobie zwiedzić po godzinach wtedy gdy bramki są już otwarte, chociaż jeden dzień wypadało by spędzić na lotnisku. Jeśli chodzi o same pokazy to tylko część zabawy :D

http://lockon.pl/status.php
"A fighter without a gun... is like an airplane without a wing" dedicated for F-4 Phantom ;)
Sancho
Kapitan PVAF

Postprzez Miro85 » 7 mar 2013, o 20:28

Witam,
Ja się pojawię na pewno piątek sobota niedziela :) Miejscówka raczej niedaleko Janowa :P czy jakoś tak ta wioska się nazywała. Więc na pewno się spotkamy :)
Miro85

Postprzez Edelmann » 20 maja 2013, o 20:59

Dobra, bo zaczynam obdzwaniać po noclegacj i chce wiedzieć komu zarezerwować . chcę wiedzieć, ile osób potrzebuje nocleg . Chodzi o to że jak zamówię jakiś 4 osobowy pokoik a chcętnych będzie dwóch to lipa. Interesuje mnie okres:
czwartek/piatek/sobota/niedziela - trzy noclegi. Przyjazd w czwartek, nocleg z czw na piatek, piatek obserwcja miejscówek , ogladanie treningów etc. sobota poazy , nocleg z soboty na niedziele, w niedziele pokazy i wypad do domu - obróbka zdjęć /leczenie kaca.

LISTA poniżej:
1. Ed czyli ja
2. MAv - to jest rozkaz!
3.
4.

Liste zamykam jutro!!!
Obrazek
Edelmann
Major PVAF

Postprzez Burner » 21 maja 2013, o 14:19

I'm in ...
Burner

Postprzez Edelmann » 26 cze 2013, o 21:53

UWAGA

Panowie, jest ostatnia szansa na nocleg - przysłowiowe ziarno dla ślepej kury. Do soboty musze wiedzieć ile osób się reflektuje. A więc w temacie:
-kwatera jest w centrum Radomia, ok 4-5 km od lotniska. NA kwaterze dostęp do niezbędnych wygód, pokoje kilkuosobowe. Czym więcej osób tym PRAWDOPODOBNIE taniej. Cena wychodzi średnio ok 50 złotych na osobodobę. Kto pierwszy ten lepszy.
Tak więc łapcie się za klejnoty i odpisujcie kto , i od kiedy. Wstępnie wyznaczam więc owo miejsce na tegoroczny zlot 11 WELT i przyjaciół z PVAF :mrgreen:

Lista
1. Edelmann czwartek/piątek/sobota/niedziela ( 3 noclegi )
2.
3.
4.
.5
Obrazek
Edelmann
Major PVAF

Postprzez Cygan » 28 cze 2013, o 14:31

Lista
2. Cygan +1 piątek/sobota/niedziela (2 noclegi)
3.
4.
.5
Obrazek
Cygan
Porucznik PVAF

Nalot: 55:00

Postprzez Maverickdan » 29 cze 2013, o 13:22

Lista
2. Cygan +1 piątek/sobota/niedziela (2 noclegi)
3. Mav czwartek/piątek/sobota (2 noclegi)
4.
.5
Obrazek
Maverickdan
Major PVAF

Postprzez Maksymilian » 21 lip 2013, o 12:03

No i nie zdążyłem. :-(
Maksymilian

Postprzez Miro85 » 21 lip 2013, o 23:58

Hehe nie ma nic straconego pisz na priva mam namiar na pole namiotowe 500 metrów w osi pasa do płotu :)
Miro85

Postprzez ca5tor » 30 lip 2013, o 22:31

Będę , ale służbowo -- może i w kabine F16-- szukajcie autobusu z Centrum Szkolenia Sił Powietrznych-- Koszalin---sobota/nedziela.
ca5tor

Następna strona

Powrót do AIRSHOWS