RADOM AIRSHOW 2011 wspólny wypad

Wszystko o imprezach typu Air Show. Spotkania, propozycje, relacje, fotografie.

Re: RADOM AIRSHOW 2011 wspólny wypad

Postprzez Toniak47 » 28 sie 2011, o 17:52

mruva napisał(a):Tak się zastanawiałem, gdzie umieścić ten post. Może w "FIS w obiektywie"? Ale trafniej chyba bedzie tutaj. Tak więc jak oto prezentuje się PVAF w całej (no prawie :-D) swej okazałości:

Obrazek

Zajebiście było! Szkoda że tylko na 1 dzień w tym roku ale nadrobimy podczas Ostravy! ;-)
Toniak47

Postprzez Edelmann » 29 sie 2011, o 10:15

Impreza wypadła pomyślnie - bez dwóch zdań. Chyba mój najlepszy Airshow w Radomiu. Decyzja o wczesniejszym przyjeździe była trafna a co więcej -fakt poszukania miejscówki poza terenem pokazów sprawił, że od strony obserwacyjno fotograficznej był mega wypas.Niewątpliwa to zasługa Sancho , dzięki któremu mogliśmy się przy pomocy jego sportowej bryczki powozić w różne ciekawe miejsca przy lotnisku. Towarzystwo i zabawa przednia - zdjęcia powyżej mówią same za siebie , ale to tylko malutka namiastka tego co się działo . A działo się, oj działo się ! :mrgreen:

Fotencje wkrótce, bo roboty przy nich jest - nie ukrywam i jak tylko coś wyłuskam to wstawię kilka przykładowych.
Obrazek
Polish Virtual Air Force // 11 WELT-almost ready to retired :D
keep smiling: https://www.youtube.com/watch?v=RHpClGAAvpg
Edelmann
Major PVAF

Postprzez Maverickdan » 29 sie 2011, o 14:16

Dobra lecimy dalej :mrgreen:

Sanch0 z włączonym radarem wśród słoneczników obczaja pozycje do obserwacji :mrgreen: :)

Obrazek

Tutaj ManieQ pozuje do gazetki :prank: :cry2:

Obrazek
Obrazek
"Polish Virtual Air Force"
Maverickdan
Major PVAF

Postprzez Bob! » 29 sie 2011, o 15:37

Ten show był jednym z najlepszych do tej pory pod względem atmosfery. Statyka poza Su-25UB, który bądź co bądź był nowością to jednak to za mało, aby uznać, że ów statyka była super. Była średnia :P
Ale za to pokaz dynamiczny, dzięki dobrej miejscówie był najlepszy do tej pory. Ryk silników w szczególności F-16, kiedy to w pewnym momencie musiałem ucho zakryć, gdyż coś mi tam strzeliło był niesamowity :D
Kwintesencją dnia była imprezka w pokoju, ci co nie byli to mają co żałować, heh ci co byli wiedzą o co chodzi :banana: :beer:
Miło było zobaczyć wszystkich, z którymi latamy ;]

Do zobaczenia w Ostrawie heeehhe :ruski:

Jedna z pamiątek:

Obrazek
Bob!
Porucznik PVAF

Postprzez Sancho » 29 sie 2011, o 16:17

-=Boberros=- napisał(a):Kwintesencją dnia była imprezka w pokoju, ci co nie byli to mają co żałować, heh ci co byli wiedzą o co chodzi :banana: :beer:

Ja nie zapomnę "wyjścia smoka" z pokoju za potrzebą :hyhy: Następnym razem lepiej nie zamykać drzwi :hahaha:
"Polish Virtual Air Force"

http://lockon.pl/status.php
"A fighter without a gun... is like an airplane without a wing" dedicated for F-4 Phantom ;)
Sancho
Kapitan PVAF

Postprzez Emo » 29 sie 2011, o 20:16

Pokazy super miejscówka również na nastepne trzeba tylko zabrac jakies krzesełka stoliczek i parasol żeby administracja nie musiała pić z bagażnika samochodu i swych 'szlachetnych' łepetyn zasłaniać czymś takim :mrgreen:
http://imageshack.us/photo/my-images/687/p1100647s.jpg/ :beer: :hahaha:
Emo

Postprzez Edelmann » 30 sie 2011, o 17:15

Sanch0 napisał(a):....Ja nie zapomnę "wyjścia smoka" z pokoju za potrzebą :hyhy: Następnym razem lepiej nie zamykać drzwi :hahaha:

Tak. Po powrocie do domu spojrzenie do lusterka a tu "lakier poobdzierany" na czole od tego ...wyjścia :D :mrgreen:

Na początek kilka pierwszych fotek
Obrazek
Polish Virtual Air Force // 11 WELT-almost ready to retired :D
keep smiling: https://www.youtube.com/watch?v=RHpClGAAvpg
Edelmann
Major PVAF

Postprzez Toniak47 » 30 sie 2011, o 18:11

Edelmann napisał(a):
Sanch0 napisał(a):....Ja nie zapomnę "wyjścia smoka" z pokoju za potrzebą :hyhy: Następnym razem lepiej nie zamykać drzwi :hahaha:

Tak. Po powrocie do domu spojrzenie do lusterka a tu "lakier poobdzierany" na czole od tego ...wyjścia :D :mrgreen:

Na początek kilka pierwszych fotek

Nie mogę się doczekać 'orange F-16' - on zawsze wychodzi bosko na zdjęciach :D No i czekam na więcej!
Toniak47

Postprzez Killa Bra » 31 sie 2011, o 15:08

No kij to musi być Mav, widać po rogalu:

https://picasaweb.google.com/1029587760 ... 5178166242
Killa Bra

Poprzednia strona

Powrót do AIRSHOWS