Airshow 2017 jednak w Radomiu

Wszystko o imprezach typu Air Show. Spotkania, propozycje, relacje, fotografie.

Airshow 2017 jednak w Radomiu

Postprzez Edelmann » 30 lis 2016, o 22:41

"Mr. Wizzard" czyli nasz szef MON u zapowiedział że jednak 2017 i jednak Radom. A więc cieszymy się? W ogóle ktoś planuje wyjazd?
Obrazek
Polish Virtual Air Force // 11 WELT-almost ready to retired :D
keep smiling: https://www.youtube.com/watch?v=RHpClGAAvpg
Edelmann
Major PVAF

Re: Airshow 2017 jednak w Radomiu

Postprzez Edelmann » 24 sty 2017, o 03:19

No i żeby nie było, że PIS to takie stabilne cuś. Ch go Wie - mówiąc krótko - czy w tym roku będą pokazy, czy bele jaki piknik. No bo w 2018 planowane jest 100 lecie ...czeguś tam ( sorki , bo z pamięci dziurawey pischem). Najpierw "Anthony" Mr Wizzard obiecał że w 2017 pokazy będą, ale jednak potem stwierdził , żeż przecież w 2018 jest 100 lecie właśnie czegoś tam - i pokazy wówczas wielkie - znaczy normalne pokazy mają być w 2017 tylko cusik w formie pikniku. No to ja już kurna twa nie kumam o co kaman.
Generalizując- sram na to . Będą , nie będą. Zestaw startowy ( 1 lytr starosłowiańskiego napitku -55 volt , podstawowy sprzęt foto etc) zabieram ze sobą i nadzieję ci mam z gawiedzią qmpli , przyjaciół mam ci ja zamiar się spotkać. Jak Wy - tego nie wiem. Wasza sprawa i orgazmować się tym nie zamierzam. Jak ktokolwiek przybędzie - to tylko wartość dodana.
A tak w ogóle poczkejmy - nie wiadomo, co mr Wizzard jeszcze wymyśli. No nie mam do gościa dojścia, Ale przy 15 szklaneczce wydaje mi się że do wszystkiego bym człowieka przekonał i zachęcił. No ale do Warszawki mam za daleko :-D
Obrazek
Polish Virtual Air Force // 11 WELT-almost ready to retired :D
keep smiling: https://www.youtube.com/watch?v=RHpClGAAvpg
Edelmann
Major PVAF

Powrót do AIRSHOWS