"Niby" symulator dla 11 latka

"Niby" symulator dla 11 latka

Postprzez tasior2103 » 16 gru 2015, o 12:07

Hej, wszystkim.
Dawno mnie tu nie było. Mam prośbę. Musze na święta dla syna kupić jaką grę na joya, jakąś taką strzelarkę w powietrzu, ale nie mam zielonego pojęcia o nowych tytułach. Hawx 2 już ma. Ktoś podpowie?
Pozdrawiam.
tasior2103

Re: "Niby" symulator dla 11 latka

Postprzez Edelmann » 16 gru 2015, o 13:25

Witaj. Hmmm.
BMS, DCS. Ten drugi płatny. Jest jeszcze War Thunder - darmowy online.
Każdy, nawet zaawansowany symulator to strzelanka. Wszystko zależy od tego jak kto go będzie używał. ;-)

Ale na poważnie
Zależy co syn lubi. Druga wojna, współczesne.

Jeśli to ma być "bzduros completos" w stylu HAWX to może ACE COMBAT Assault Horizont - obczaj sobie filmiki z gameplay na YT.
Nieco lepiej wygląda:
1. Strike Fighters 2. Lepiej - to znaczy jest mniej bzdurowata ale grafika słabsza
2. Wings over Europe - podobnie jak wyżej- graficznie nie powala ale bardziej realistyczna niż HAWX -o podobne tytuły. Pozostaje kwestia dostępności tych dwóch ostatnich tytułów

Jeżeli syn ma 11 lat, lata na joystiku, tematyka lotnicza go interesuje, to może niech spróbuje czegoś bardziej wymagającego, realistycznego i ładniejszego. Myślę że DCS byłby świetny. Tam wybór samolotów może być nieco mniejszy ale za to o niebo lepiej się zachowują . Jest w dalszym ciągu możliwość odpalenia silnika jednym , no może dwoma klawiszami, podobnie uzbrojenie, awionika.
Obrazek
Polish Virtual Air Force // 11 WELT-almost ready to retired :D
keep smiling: https://www.youtube.com/watch?v=RHpClGAAvpg
Edelmann
Major PVAF

Re: "Niby" symulator dla 11 latka

Postprzez tasior2103 » 16 gru 2015, o 15:29

Wielkie dzięki za odpowiedź. Dcs' a znam bardzo dobrze bo kiedyś dużo w tym latałem. Jest to super pomysł, ale jak będzie trochę starszy. DCS "zabiera" za dużo czasu. Z tego co widzę po filmikach na YT to Strike Fighters będzie w sam raz .

Dzięki!
tasior2103

Powrót do Inne symulatory