World of Tanks

Re: World of Tanks

Postprzez Bob! » 16 mar 2013, o 13:06

Grafika ziemi jakoś mnie nie przekonuje, wybuchy to samo :)
Interfejs czyli menu główne, opcje itd.
Bob!
Porucznik PVAF

Postprzez HetH » 16 mar 2013, o 14:27

No do opcji trzeba się przyzwyczaić. Szczególnie męczące są ustawienia sterowania. Ale "feeling" gry naprawdę świetny
HetH

Postprzez Edelmann » 16 mar 2013, o 18:20

Uważam że WTh ma jednak moc. Słowo grywalnośc bardzo źle mi się kojarzy - raczej ze zjawiskiem, które przeczy dobremu poczuciu realizmu a bardziej skupia się nad zaspokajaniem płytkich pobudek dużej czesci graczy preferujących dobrą grafikę, "napierdalankowość", zręcznościowy charakter gry i tak dalej. W pozoytwnym znaczeniu grywalnośc w WAr Thunder zalezy od tego co lubi delikwent. Jesli ktoś lubi lotnicze klimaty okołodrugowojenne to znajdzie tutaj dobry fun. NAprawdę jeśłi chodzi o realizację "feel ingu" potyczki, walki to własnie taki WoT jest totalnie z dupy i nie przypomina prawdziwych potyczek pancernych. Irytuje mnie jak w niewidzialnej mgły wyłaniają się ngle 50 metrów przed mną dwa tanki przeciwnika które w kilka sekund totalnie zaskakując Cię swoją obecnością roznoszą cie w perzynę. Poza tym sposób realizacji skutków trafień jest jakiś wq jacy wg mnie. w War Thunder przełożenie potyczki powietrznej z real life na tę z gry jest dość zbliżóne jak 1 do 1. MA znaczenie to co robisz, poza tym duzo zalezy od tego co zauwazysz, kiedy zauwazysz. Nie wazne czy jestes pilotem P-51 czy dwupłatowego HEinka 51. Widzisz tak samo daleko , jeste spilotem z takiej samej krwii i kości jak przeciwnik lecący w gorszym czy lepszym samolocie. . Różni Was tylko i wyłącznie sprzęt oraz umiejętności. No i w kńcumozna sobie pograć bez tych wq jacych ikonek pokazujących wszystko.
Absolutnie nie krytykuję WOT ale odnosze się do porównania obu tytułów gdyż wyżej już ktoś tam to chciał robić. Tanki mi się podobają i owszem . Durnawa ale przyjemna dla oka gierka w dodatku wciągająca. Przyjemna do VI tieru - powyżej dla wymagających terapii odwykowej. War Thunder zaś do tego posiada dużo więcej zalet zbliżających całośc do realizmu. Fajne efekty wizualne i dźwiękowe. Będzie można grac w grupie więcej niż 2 osobowej jak w przypadku WoT. GEneralnie War Thunder zapowiada się wielce rozwojowa platformą gdzie będzie mozna połaczyć działania lotnictwa , armii i marynarki wojennej. Owszem jak zauwazyl BoB - pewne elementy grafiki mogą się nie podobać. Ale jest cała lista graficznych niedorz4eczności jakich możemy się doszukać w naszych poważnych symulatorach bez wyjątku. A co do interfejsu- no wymaga naumienia się i zorientowania - jak w życiu . Ode mnie War thunder jeśłi nie jest realizowana w trybie arcade otrzymuje rekomendację na TAK.
Obrazek
Polish Virtual Air Force // 11 WELT-almost ready to retired :D
keep smiling: https://www.youtube.com/watch?v=RHpClGAAvpg
Edelmann
Major PVAF

Postprzez HetH » 16 mar 2013, o 23:37

Widać Ed się rozpisał ale po wczorajszych lotach naprawdę czas leci szybko i przyjemnie podczas ich wykonywania, a do tego można się nieźle napocić przy manewrach podczas walk powietrznych. Uważam, że nie tylko miłośnik okresu drugowojennego się tutaj odnajdzie. Mam nadzieje, że więcej osób się przekona do tej gry i skusi się na małe loty w grupie. Co do trybu Arcade to naprawdę nie ma co w nim latać bo można się tylko zniechęcić
HetH

Postprzez Bob! » 17 mar 2013, o 00:03

Drogi Edwardzie :mrgreen:

Proszę nie wspominać o realiźmie bowiem ta gra tego nie ma. Idąc tym tokiem rozumowania to każda gra, gdzie się lata jest już realistyczna. No technicznie ma to sens bowiem... się lata.
Ale wiadomo o co chodzi gdy się mówi o tak zwanym realizmie produktów na komputery.

Lecąc traktorem nie czułem takiej adrenaliny jak chociażby w WoT. Jakoś ogólna oprawa graficzna, multimedialna nie przemawia do mnie.
Niemniej nie krytykuję produktu jako takiego - dla każdego coś dobrego. Jak ktoś lubi traktory to OK.
Ja tylko dałem szansę tej grze po wtopach jakimi były IL-1945\46. Pomyślałem, że może te gry były jakoś dla mnie niestrawne.
Jak się okazało ta też jest nie teges :P

Zostaję przy odrzutowcach z Falcona, DCS i ciężkich działach 155 mm WoT :mrgreen:
Bob!
Porucznik PVAF

Postprzez Maverickdan » 17 mar 2013, o 00:12

No własnie jeżeli ktoś kocha kukuryźniki to i Mz 250 się przejedzie :prank: jeżeli ktoś kocha prędkość to tylko kawasaki ninja :mrgreen:
Obrazek
"Polish Virtual Air Force"
Maverickdan
Major PVAF

Postprzez Edelmann » 18 mar 2013, o 00:29

Drogi Bobie . Jeśli czujesz adrenalinę w WoT a w War Thunder nie to znaczy chyba, że... że się zgubiłeś w powietrzu i leciałeś poza mapę. A w ogóle jeśli się nie mylę nie upierałem się że War Thunder jest grą /symulatorem superrealistycznym. Chciałem jedynie wskazać na to że aspekt walki w War Thunder a w World Of TAnks jest bardziej zbliżony swoim przebiegiem do realnego odpowiednika w War Thunder niż w WOT. Nie wiem czy jasno się wyraziłem. Nie mniej jednak w WOT popykam czasami bo pomimo durnoty jaka ma tam miejsce jest pozycją łatwą , szybką i przyjemną . można sobie miło i relaksująco odreagować. W takich kategoriach oba tytuły należy rozpatrywać. Jeśli coś nie ma edytora i mapy 500 x 500 kilometrów to nalezy podchodzić do tego jak do jeżozwierza i dokładnie i ostrożnie zbadać :mrgreen: .
Obrazek
Polish Virtual Air Force // 11 WELT-almost ready to retired :D
keep smiling: https://www.youtube.com/watch?v=RHpClGAAvpg
Edelmann
Major PVAF

Postprzez HetH » 18 mar 2013, o 00:46

War Thunder ma edytor i nawet kampanie :)
HetH

Poprzednia strona

Powrót do Inne symulatory