Steel Beasts Pro Pe/Steel Beasts Pro

Steel Beasts Pro Pe/Steel Beasts Pro

Postprzez Killa Bra » 11 paź 2010, o 02:32

Ktoś coś? Bo nie mogę uwierzyć że tyle to kosztuje. Gdzie nabyć w polsce, oraz inne informacje.

http://www.youtube.com/watch?v=AEoMw9b6 ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=RbYIkhLMZb4
http://www.youtube.com/watch?v=wq81sWJF ... re=related

JAko zagorzały pancerniak, który swoje wyjeździł i wystrzelał, mam normalnie kisiel w majtkach. Cała taktyka poruszania i prowadzenia ognia na filmikach bynajmniej wygląda jak wyciągnięta z podręcznika. Z recenzji wynika że AI jest bardzo dopracowana.
Killa Bra

Re: Steel Beasts Pro Pe/Steel Beasts Pro

Postprzez Bob! » 11 paź 2010, o 10:01

To jest symulator. Ma wymodelowane ponoć w uber dobrym stanie T-72, M1A1 i inne. Tak to tyle kosztuje :)
Z tego co wiem nie zdobędziesz tego w PL, tylko na stronie producenta. Produkt zabezpieczony kluczem USB.
Bob!
Porucznik PVAF

Postprzez Melvielle » 11 paź 2010, o 10:30

Pamiętam, kilka lat temu kupiłem tą grę ale nazywała się ona cosik inaczej i można było w niej 'używać' - strzelać MANUALNIE - samodzielnie jedynie dwiema maszynami - Leopardem i jeszcze jakąś puszką. :P
Jest to dość stara gierka - bynajmniej ta moja - ma słabą oprawę graficzną - jeśli chodzi o wzgórza i lasy.
Do dyspozycji mamy również edytor misji - i tu jest sporo zabawy!
Możemy w nim dodać piechotę, HUMMV i nawet zaplanować wsparcie lotnicze i to wszystko bez żadnych ograniczeń!!!
Widzę że wersja pokazana na youtube jest dużo ładniejsza ale myślę, że nawet ta starsza wersja dokładnie okazuje prawdziwą walkę!
Melvielle

Postprzez Killa Bra » 11 paź 2010, o 11:37

Taaak, nawet ta stara wygląda o niebo lepiej niż trenażer dla PT-91, no nic 125$ za to nie dam, nie ma opcji, ale napał mam straszny. :D
Killa Bra

Postprzez Bob! » 11 paź 2010, o 18:01

Dla prawdziwego maniaka wydanie 125 USD raczej nie będzie aż takim poświęceniem, pod warunkiem, że naprawdę chołgi lubisz :P
Ponoć poziom wymodelowania realizmu walki jest wyrąbisty.
Bob!
Porucznik PVAF

Postprzez Killa Bra » 12 paź 2010, o 03:50

WIesz co... mam wiele więcej ważniejszych rzeczy na które mogę wydać 500zł. Toż to tylko zabawka...
Killa Bra

Postprzez Melvielle » 12 paź 2010, o 08:05

Zawsze można poczekać kilka miesięcy i pobrać upragnioną 'zabawkę', zamiast wydawać 1/4 pensji na głupią płytę...
Melvielle

Postprzez Killa Bra » 12 paź 2010, o 11:08

Co przez to rozumiesz? Btw. radził bym nie poruszać tematu piractwa komputerowego. ;)
Killa Bra

Postprzez Melvielle » 12 paź 2010, o 11:20

W tą stronę, że jeśli już jesteś takim maniakiem to nie problem pozyskać tą gierkę :-D
Melvielle

Postprzez Killa Bra » 12 paź 2010, o 12:57

Jakoś jest, bo jest zabezpieczona Hardware'owym kluczem USB, a jedyne cztery próby spiracenia skończyły się pojmaniem Crackerów. ;)

EDIT:

A maniakiem może i nie jestem, ale moderacja całkiem cięta. ;)
Killa Bra

Postprzez Bob! » 12 paź 2010, o 13:59

Dlatego mówię, jak to bardzo kochasz, aż sikasz na widok czołgu żyjesz nimi to jakoś przebolejesz. Ale tak to prawda, jest to zabawa, której priorytet jest na dalszym planie.

Nie poruszać mi tutaj tematu torrentowych wersji gry, jak chcecie to prywatnie, wtedy nic nam do tego :P
Bob!
Porucznik PVAF

Postprzez Edelmann » 12 paź 2010, o 20:47

Za oficjalne wypowiedzi o pirackich sposobach pozyskiwania softu przywiązujemy tutaj do lufy czołgu tudzież wkładamy głowę do komory dopalacza F-15.
Obrazek
Polish Virtual Air Force // 11 WELT-almost ready to retired :D
keep smiling: https://www.youtube.com/watch?v=RHpClGAAvpg
Edelmann
Major PVAF

Postprzez Killa Bra » 12 paź 2010, o 23:36

A nie mam zamiaru ściągać pirata, takie coś to będę miał w oryginale... niestety nie prędko. No chyba że ktoś z prywatnej kolekcji chce się pozbyć... :P Dawałem koledze do zrozumienia że jest w błędzie po prostu. ;)
Killa Bra

Powrót do Inne symulatory