X PLANE

X PLANE

Postprzez Maverickdan » 7 sie 2010, o 15:02

Mam pytanie czy ktoś z was miał do czynienia z tym produktem?
Obrazek
"Polish Virtual Air Force"
Maverickdan
Major PVAF

Postprzez Troghv » 7 sie 2010, o 17:42

Ooo tak!!!. Lepsze to od FSX-a. Może mało ma dodatków typu samoloty, ale za to są o niebo lepsze pod względem wykonania plus modelu lotu. A co ciekawe teraz wyszedł F-16, więc uwaga uwaga, tak jest możliwość walki i niszczenia modeli, z resztą nawet na defaultowych samolotach bojowych w X-Plane można to "czynić" :mrgreen: plus chafy, flary, rocketpody :mrgreen: . Niedawno strzelałem sobie z rocketpodów w Migu-21 :mrgreen: A także jest już dostępny od pewnego czasu REX, więc pomału X-Plane staję się ciekawą alternatywą dla FSX-a.

Niestety nie ma tylu lotnisk co w FSX-ie, nawet mojego EPKO, ale o ile dobrze pamiętam można to zrekompensować sobie dość drogim dodatkiem pt: SIMPLATES. Trzeba wziąć też poprawkę na pokrycie świata, żeby móc latać nad interesującym nas obszarem. Trzeba zaopatrzyć się w Global Scenery, który waży coś koło 40 czy 60GB. Resztę można doczytać tutaj: http://store01.prostores.com/servlet/x- ... ail?no=171
Troghv

Powrót do Inne symulatory