Raporty ATC

Kontrola ruchu lotniczego

Raporty ATC

Postprzez ManieQ » 16 paź 2009, o 18:31

Raport ATC dotyczący ruchu powietrznego.

Data: 26 października 1989r.
Kontroler ATC: ManieQ

Starty:

Samolot -----------------Lotnisko-----------------Godzina

Grupa Granit------------Dzhankoy----------------10:12
Grupa Colt -------------Oktyabrskoye------------10:15
Granit_2-----------------Dzhankoy----------------10:44
Granit_1-----------------Dzhankoy----------------11:06
Granit_2-----------------Dzhankoy----------------11:31

Lądowania:

Samolot-----------------Lotnisko------------------Godzina-----------------Uwagi

Colt_2-------------------Oktyabrskoye------------10:43-------------------Brak zgody
Granit_1-----------------Dzhankoy----------------10:55
Granit_2-----------------Dzhankoy----------------11:16
Colt_1-------------------Oktyabrskoye------------11:39
Colt_3-------------------Oktyabrskoye------------11:40
Granit_1-----------------Dzhankoy----------------11:44

Naruszenie przestrzeni powietrznej:

Godzina---------------Samolot--------------------Pułap(m)/Prędkość(km/h)/Granica

10:32------------------Su-27-----------------------394/1039/Wschodnia
10:37------------------Brak danych---------------12500/915/Wschodnia

Dodatkowe zdarzenia:
O godzinie 10:36 samolot Su-27 kod rozpoznawczy Granit_2 wpadł w korkociąg, pilot nie otrzymał od dowództwa zgody na katapultowanie i zginął, samolot został zniszczony.

PS: Jeśli nie mogłem zakładać nowego tematu to bardzo przepraszam i proszę
o przeniesienie mojego posta w odpowiednie miejsce. Wydaje mi się, że tamten temat jest dla pilotów, nie chciałem robić zamieszania.
ManieQ

Postprzez Edelmann » 16 paź 2009, o 21:06

ManieQ , dzięki za porządny raport - dobra robota. Forma złożenia raportu to bardzo dobry pomysł i w tej materii zostawiamy Tobie swobodną rękę -jak będziesz to robił i w jakiej formie . Obecna forma jest jak powiedziałem wyżej - bardzo przystępna ciekawa i czytelna.

Co do miejsca gdzie mogłeś umieścić taki temat , i w ogóle umieszczenia tego tematu - to pełna z naszej strony przychylność. Uważam że wyprzedziłeś nasze oczekiwania i sam podjąłeś słuszną decyzję o tym, żeby kontrola ATC składała takie raporty.
Od dzisiaj ATC to Twoje królestwo i jako- uwaga!- moderator możesz tutaj zagospodarować, umieszczając tematy dotyczące pracy na ATC według Twojego uznania.
Obrazek
Polish Virtual Air Force // 11 WELT-almost ready to retired :D
keep smiling: https://www.youtube.com/watch?v=RHpClGAAvpg
Edelmann
Major PVAF

Postprzez ManieQ » 16 paź 2009, o 21:13

Dzięki wielkie już po ostatnich lotach miałem napisać raport lecz miałem za mało informacji, teraz po każdej misji będę go składał może z dodatkową dokumentacją fotograficzną najważniejszych wydarzeń.

Uzupełnienie raportu do misji z 26 października 1989r.

Niebieskim okręgiem zaznaczyłem rejon w którym najprawdopodobniej wylądował o godzinie 10:49 Su-27 (na radarze oznaczenie 479). Drugi obiekt to najprawdopodobniej kolejny Su-27, tak zgłosił po misji prowadzący grupy Granit. Pilot ten twierdzi, że został zaatakowany, możliwe,że przez ten właśnie samolot.

Obrazek
ManieQ

Powrót do ATC