Pomoc LoTATC

Kontrola ruchu lotniczego

Pomoc LoTATC

Postprzez ManieQ » 16 gru 2009, o 21:56

Witam. W związku z prośbami w shoutboxie o porady w sprawie LotATCa zamieszczam link do poradnika w wersji angielskiej. Jeśli będziecie mieć potrzebę posiadania polskiej wersji poradnika to może coś skrobnę ale nic nie obiecuję najwcześniej jutro około 20 mógłbym go zamieścić, wszystko zależeć będzie od tego jak szybko uporam się z innymi zadaniami jakie mam na jutro.

To jest ten link:
LoTATC v2.1.0 poradnik EN
ManieQ

Postprzez Kibic » 16 gru 2009, o 22:40

ManieQ, to nie musi być szczegółowa instrukcja, raczej podstawy, jak to skonfigurować i włączyć żeby zadziałało podczas naszych misji. Dalej chyba nie będzie trudno. W szkole podczas angielskiego chodziłem na wagary, za co chwalił mnie nauczyciel od przysposobienia obronnego. W ramach sabotażu j. rosyjski również omijałem:)
Obrazek
Kibic
Porucznik PVAF

Nalot: 18:18

Postprzez SiD » 16 gru 2009, o 23:20

Gdy odpalam LOTATC pokazuje mi brak pliku MEinit (zarówno własnego jak i domyślnego). Może tak zostać?
SiD

Postprzez ManieQ » 16 gru 2009, o 23:47

Jeśli nie masz zainstalowanej wersji FC na kompie to nie może znaleźć tego pliku. Nie może tak zostać ponieważ nie będzie wyświetlało lotnisk na mapie. Uruchom Clienta LotATCa wejdz w preferencje i tak wybierz" use a specific file" i wybierz ścieżkę, MEInit znajduje się w folderze programu w common/files. A tak na marginesie pracuję nad polską wersją LotATCa na jutro będzie gotowa :mrgreen:
ManieQ

Postprzez ManieQ » 18 gru 2009, o 19:23

Tutaj jest plik spolszczający LotATCa, należy go umieścić w podfolderze "i18n" Programu LotATC, od tego momentu program będzie się uruchamiać w języku polskim.

Spolszczenie
ManieQ

Postprzez SiD » 3 maja 2010, o 19:01

Czy LotATC dziala z FC2/DCS?
SiD

Postprzez ManieQ » 3 maja 2010, o 21:03

Narazie nie, dopiero tworzona jest nowa wersja 3.0 która będzie kompatybilna z FC 2.0. Można się jej spodziewać w przeciągu miesiąca.
ManieQ

Re: Pomoc LoTATC

Postprzez Giboś » 14 gru 2010, o 14:01

Odpalam program pokazuje mi brak tego pliku.
uruchamiam preferencje mam zaciemnione.

Gdy uruchamiam pod FC 1,12 wszystko jest dobrze
Giboś

Re: Pomoc LoTATC

Postprzez Killa Bra » 27 cze 2011, o 18:28

Trzeba przygotować jakieś strefy kontroli powietrznej dla ATC na obecną kampanię. Fajnie że działa ale za cholerę nie wiem gdzie przebiega granica. ;)
Killa Bra

Powrót do ATC