Dyżury na ATC

Kontrola ruchu lotniczego

Dyżury na ATC

Postprzez Maverickdan » 28 lis 2009, o 16:58

Jesteśmy zmuszeni do wprowadzenia systemu dyżurów. System na podstawie którego będziemy wyznaczać będzie TOP SECRET :) Osoba wyznaczona na ATC dowie się o tym przed lotami na odprawie TS :)

Co o tym myślicie?
Ostatnio edytowano 28 lis 2009, o 17:03 przez Maverickdan, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
"Polish Virtual Air Force"
Maverickdan
Major PVAF

Postprzez Edelmann » 28 lis 2009, o 17:10

Ja myślę , że wszystko jest dobre , co jest dobre. Poza tym chyba i tak trzeba tak zrobić , bo ostatnio dyscyplina najoględniej mówiąc - leży. :mrgreen:
Boję się tylko ,że jeśli do rzeczy z założenia przyjemnych nie ma frekwencji , to tym bardziej nie będzie jej , jeśli chodzi o takie które mogą co niektórych nie cieszyć (siedzenie na ATC). No bo jeśli ktoś lubi latać a na lotach go nie widać , to tym bardziej w sytuacji jeśli nie lubi siedzieć na ATC - wtedy już go nie uświadczysz.

Uogólniając - jestem za dyżurami na ATC.
Ostatnio edytowano 29 lis 2009, o 21:03 przez Edelmann, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Polish Virtual Air Force // 11 WELT-almost ready to retired :D
keep smiling: https://www.youtube.com/watch?v=RHpClGAAvpg
Edelmann
Major PVAF

Postprzez Bob! » 28 lis 2009, o 17:11

Mi to pasi :D
Bob!
Porucznik PVAF

Postprzez Robos » 29 lis 2009, o 03:38

Jestem ZA i chyba nie muszę dodawać, że nawet PRZECIW :lol: - ok, do rzeczy, nie ma wyjścia, Control Tower jest potrzebna jak powietrze do latania i myślę, że to będzie dobre doświadczenie tak co jakiś czas posiedzieć na wieży. Trochę tylko tak nie za halo żeby w ostatnim momencie się człowiek dowiedział- może dyżury, że każdy musi zaliczyć, i tak kolejno... I za dyżurek na wieży, liczba punktów odpowiednia, tak jakby delikwent latał !!
Na ochotnika mogę być następny :beer:
Ostatnio edytowano 29 lis 2009, o 21:01 przez Robos, łącznie edytowano 1 raz
Robos

Re: Dyżury na ATC

Postprzez Ron » 6 wrz 2010, o 09:56

Witam, gdybyście kiedyś potrzebowali kogoś do obsadzenia ATC to zgłaszam swoją kandydaturę.
Ron

Postprzez Szelma » 6 wrz 2010, o 10:07

Moja propozycja odnośnie ATC jest taka że:
Każdy kto chce siedzieć na ATC powinien przejść testy na sieci pod kątem konfiguracji samego programu.
Żeby się nie okazało w chwili kiedy stoimy na stojance i grzejemy silniki - komuś nagle ATC nie działa :ruski:
Szelma

Postprzez Ron » 6 wrz 2010, o 10:37

To oczywiste :) Temat ATC w LO jest mi znany, choć jeszcze nigdy nie siedziałem na ATC. Chciałem wybadać, czy wogóle będzie jakieś zaintereowanie i widzę, że jest. Chętnie przystąpię do nauki i testów, ale to już na priv. Widziałem na forum, że szykujecie się do misji As Real.

PS Jako że ciągle nie posiadam FC2, stanowisko ATC mogę pełnić podczas każdej misji.
Ron

Postprzez Maverickdan » 6 wrz 2010, o 11:44

Fajnie by było. Można by mieć ATC po obu stronach. Na razie jednak trzeba czekać na serwer nasz własny. Puki co stawia nam serwer Menek za co jesteśmy mu wszyscy wdzięczni i nie zręcznie jest go prosić żeby zainstalował jeszcze ATC.
Obrazek
"Polish Virtual Air Force"
Maverickdan
Major PVAF

Postprzez Edelmann » 7 wrz 2010, o 11:35

Na serwer czekam jak na zbawienie. Jeśli frekwencja i czynnik ludzki nie zawiedzie, to będziemy mieli swój własny Święty Graal :mrgreen:
Obrazek
Polish Virtual Air Force // 11 WELT-almost ready to retired :D
keep smiling: https://www.youtube.com/watch?v=RHpClGAAvpg
Edelmann
Major PVAF

Powrót do ATC