Strona 1 z 1

PVAF -idea

PostNapisane: 25 lis 2014, o 14:52
przez Edelmann
Historia powstania Polish Virtual Air Forces ma kilkuletnią fhistorię. Wszyscy , którzy ją tworzyliśmy zaczynaliśmy z tym projektem jeszcze gdzieś w czasach symulatora Lock On w pierwszym jego wydaniu. Wspólne latanie na różnych serwerach miało swoje piękne strony , przezywaliśmy wiele zabawy z wirtualnym latanie, Z czasem jednak w każdym z nas nasilało się dążenie do zwiększania realizmu co miało poprawiać klimat na jeszcze lepszy, Dochodziliśmy do wniosku że nie będzie nigdy symulatora idealnego jeśli ludzie w niego grający nie poszanują realizmu. Mógłbym teraz opowiadac historię PVAF ale zajęłoby to trochę czasu.
Finalnie, na chwilę obecną funkcjonuje jedna wirtualna eskadra - 11 WELT, która sobie istnieje, działa do dnia dzisiejszego. Staramy się jak najmocniej pilnować żeby w naszych lotach nie wkradł się grzech braku poczucia realizmu co skutecznie rozwaliłby nas na łopatki a eskadra przestałaby istnieć. Doszliśmy do wniosku że BMS 4.32 w zupełności nam wystarcza, że można na nim naprawdę stworzyć dobrą atmosferę i poczuć się jak prawdziwy pilot.
Co więc robi lub miałaby robić w tej sytuacji idea PVAF? Skoro jest działająca eskadra, to dlaczego całe to Polish Virtual Air Forces? A dlaczego by nie miała by funkcjonować w tym całym dobrym klimacie , poczuciu realizmu jeszcze inna lub inne eskadry? No właśnie.
Takie jest moje marzenie. Nie tylko zresztą moje. PVAF jest otwarte.

Re: PVAF -idea

PostNapisane: 25 lis 2014, o 16:14
przez Bober
Fajnie by bylo jakby 13tka ozyla, jak Grooz mi opowiadal krotko o wspolnych lotach to brzmialo to sympatycznie. Loty na dwie eskadry na bojowo, to byloby cos.

Ja jestem jak najbardziej za realizmem, zawsze to lubilem we wszelkiego rodzaju przedsiewzieciach od dzieciaka :)

Ja ze swojej strony postaram sie dzialac w tym kierunku*...
*o ile mnie nie wyjebia za malo h w lotach :(

Re: PVAF -idea

PostNapisane: 15 gru 2014, o 11:37
przez Springman
Błąd 13 WELT nadal działa i ma sie dobrze. No chyba że zakończyli w ciągu ostatniego miesiąca loty ?

https://www.youtube.com/channel/UCtpsgkrM0ljWDI2f5qX-k-A

Re: PVAF -idea

PostNapisane: 20 gru 2014, o 02:24
przez Qba
Jasne, że żyjemy i mamy się dobrze. Jak można było myśleć inaczej? Jeśli chodzi o wspólne loty to jesteśmy bardzo chętni ale piłeczka inicjatywy jest po Waszej stronie. Najlepiej w lutym bo w styczniu mamy deployment na Bałkany (Falcon-Online.org).

PS Wesołych!

PS2 Ej a poprawicie tytuł działu 'wspólne loty z 13 welt na '...13WELT', Te małe litery aż kłują w oczy.