F-18 a BMS??

Wszystko o "Szerszeniu" w DCS

F-18 a BMS??

Postprzez Edelmann » 2 kwi 2018, o 16:23

Nie ukrywam, że w ostatnim czasie nie da się niezauważyć , że oczekiwania wielu z nas względem symulatora to niestety nieco więcej niż symulacja. NIemal każdy człowiek z czasem chce mieć też trochę więcej przyjemności dla oka bez konieczności nadrabiania wyobraźnią tego, czego w BMS ie w temacie grafiki brakuje.
Niestety nie da się też nie zauważyć tego, że niektórzy z nas, przynajmniej przez wzgląd na ten aspekt nieco mniej chętnie chcą poswięcać czas BMS owi. W dodatku to co przedstawia DCS ostatnimi czasy nie pozostaje obojętne.
Większośc czasu DCS pozostawał na boku przez to że nie było żadnego modułu reprezentującego zachodniej szybkiej maszyny myśliwskiej bądź wielozadaniowej.
Niedługo jednak ma pojawić się Hornet. I tutaj zaczyna się wielka niewiadoma, właściwie nieco tak bardziej obawa że funkcjonowanie i latanie w 11 WELT w sposób definitywny przestanie istnieć. Tak jak do tej pory większość z nas nie ma czasu na latanie tak daję sobie łąpę uciąć że wraz zpremierą Horneta u tych osób czas się znajdzie.
Tu w zasadzie możnaby pitolenie zakońćzyć. Nie po to jednak powstał temat.
Chodzi mianowicie o to, abyśmy odważnie określili swoje stanowisko względem tematu latania na BMS w kontekście pojawienia się DCS : F-18 Hornet. Czy nasze oczekiwanie odnośnie grupowego zorganizowanego latania są bliższe temu co daje nam DCS, czy może chcemy pozostać na BMS ie z jego przypadłościami*. DCS: F-18 kusi mnie też, a przynajmniej nie jest mi obojętne - żeby nie było . Ale ważne jest jedno - "albo rybki albo akwarium"

W obecnej chwili jeśli o mnie chodzi czy jak podejrzewam o Coyotexa też, to czujemy się trochę - "niezaspokojeni" - tak to nazwijmy - jeśli chodzi o porządne zorganizowane grupowe latanie. To tak jak robotnik przykręcający płyty gipsowe do sufitu - tyle że sam. Niby OK, ale zero przyjemności podtrzymywac sobie płytę głową i jedną ręką , drugą zaś wkręcając ją do sufitu- średnia przyjemność.

Osobiście jak zawsze to powtarzałem- mogę latać - nie wazne czym ,bardziej za to ważne "jak". A najlepiej jak najrealniej i jak najbardziej na 100 %. Inaczej wole w czołgi czy inne gówno pograć.

Napiszcie proszę co o tym myślicie, jakie sa oczekiwania , co z tym biednym BMS -em, bo to co teraz jest z naszym lataniem to porównać można co najwyżej do śmierdzącej kupy po jagodach. :mrgreen:
Mi tam to się nie chce już udawać, że jako eskadra LATAMY.

* nie wiem, ale podejrzewam i pewnie się nie mylę z swoich domysłach , że BMS nie będzie ciagle wyglądał jak z kartonu. ZMiany na 100 będą i śmiem spodziewać się tego, że będą na tyle istotne, że naprawde będzie się chciało latać a na usta znów pociśnie się zdanie że DCS to jednak to nie to.

Dla relaxingu ;D - znaczy siEM -zaim coś pieRdolniemy , wpierwej sieM przy muzyce porelaksujmy:
https://www.youtube.com/watch?v=PIl_2G-pto4&list=RDPIl_2G-pto4
Obrazek
Polish Virtual Air Force // 11 WELT-almost ready to retired :D
keep smiling: https://www.youtube.com/watch?v=RHpClGAAvpg
Edelmann
Major PVAF

Re: F-18 a BMS??

Postprzez coyotex » 2 kwi 2018, o 23:49

Z mojej strony postawię sprawę jasno.
Zbyt wiele czasu oraz wysiłku włożyłem, czy to we własne szkolenie czy kokpit by byle Hornecik zmienił moje poglądy symulacyjne. :-?
Głeboko wierzę, że programiści oraz graficy teamu BMS-a będą dalej rozwijać ten jakby nie było zajebisty symulator.
Wszyscy, mam nadzieję zdają sobie sprawę z tego że jak komuś płacą za wykonaną pracę to i pasja się może delikatnie rozmyć, a BMS to pasjonaci a nie pracownicy. AMEN
Obrazek
coyotex
Kapitan PVAF

Postprzez Palatyn » 3 kwi 2018, o 00:31

Zanim hornet będzie w jako takim stanie do latania zdatny jeszcze dużo czasu upłynie. Narazie będzie tylko okrojony tryb AA i to wszystko resztę będzie można sobie poudawać że jest. Wersja Horneta z DCS też zaświeża niebędzie.
Obrazek
Palatyn
Rekrut

Postprzez Palatyn » 15 lip 2018, o 22:34

Coś dla kierowców F18 https://youtu.be/bcLrwPQR0VY
Obrazek
Palatyn
Rekrut

Powrót do F-18A Hornet